18 października 2012

Dwie porażki na początku sezonu

W środę (17.10) wyjazdowym meczem z MKS MOS Śrem, nasza drużyna zainaugurowała tegoroczne rozgrywki w Lidze Młodzików Młodszych. Przegraliśmy ze zdecydowanie silniejszymi fizycznie rywalami w stosunku 48:27.
Dzień później rozegraliśmy pierwszy mecz na własnym parkiecie. Rywalem był zespół MKK Gniezno. Do przerwy mecz układał się po myśli gospodarzy, Olimpijczyk prowadził 33:17. Niestety bardzo słabo rozegrana III kwarta przegrana 4:18, spowodowała że rywale objęli prowadzenie. W IV kwarcie do końca próbowaliśmy odwrócić losy meczu, ale zabrakło czasu i ostatecznie przegraliśmy 49:51.
Oba mecze potwierdziły, że w tym sezonie, rywalizacja z rok starszymi przeciwnikami będzie dla naszej drużyny bardzo trudna, ale zebrane doświadczenia na pewno zaprocentują w przyszłości.