23 stycznia 2014

Obra ponownie pokonana

Zaległa relacja z niedzielnego meczu w młodzikach starszych.....

Pierwsza kwarta to pełna dominacja naszej drużyny, wszyscy punktują po fajnych akcjach,  w obronie gramy prawie bezbłędnie, maksymalnie ograniczając poczynania najgroźniejszego  z przeciwników, Aleksandra Adamczaka. Kwarta kończy się wynikiem 24:3.

Druga odsłona wygląda podobnie do poprzedniej, gramy swobodnie, z niezłą skutecznością. Ozdobą tej części były "firmowe", dwójkowe zagrania Łosia z Kucykiem. Kaziu i Naczos dorzucają cenne punkty i wygrywamy tę kwartę 26:12.

W trzeciej kwarcie gramy nadal mądrze, zespołowo. Na uwagę zasługuje bardzo skuteczna gra Mikiego, który w ataku rozegrał chyba  jeden z najlepszych meczy. Nadal utrzymujemy dobrą obronę i równorzędnie walczymy na deskach z silniejszymi fizycznie rywalami. Wynik kwarty 18:11

Ostatnia część meczu była bardziej wyrównana (głównie przez 3 "trójki" z rzędu! trafione przez przeciwników). W ataku szło też troszkę gorzej, ale przypomniał o sobie Kuba, który w ciągu 4 ostatnich minut zdobywa 9 punktów. Wynik kwarty 14:16

Zagraliśmy kolejny  dobry mecz ze starszymi rywalami. Od początku do końca  kontrolowaliśmy to spotkanie. Chłopcy ponownie pokazali, że stać ich na bardzo wiele, gratulacje dla wszystkich!

Wynik: Kasprowiczanka II - Obra Kościan 82:42 (24:3, 26:12, 18:11, 14:16)

Zdobycze punktowe: Michał Kaźmierczak 4, Piotr Mielczarek 0, Mikołaj Tyburcy 14 Bartek Ziółek 0, Szukała Cezary 0, Nikodem Maląg 6, Michał Główka 9, Hubert Koczura 1, Dominik Pałatyński 8, Jakub Mikołajczyk 19, Mikołaj Kuncewicz 18, Jakub Matchi 3, Jakub Janiak 0